27 Aralık 2014 Cumartesi

SİZE; BİZDEN BİR BİR MEKTUP VAR...

Sevgili ve Değerli okurlar,
Hepinize bizlere verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederiz.
WEB Sitemiz & ULUSAL HABER Gazetemiz henüz bir yılını doldurmadı.
Ancak sizlerin sayesinde yaklaşık 20 bin okura ve bir o kadar’da abone’ye ulaştı.
Sayfa okunmaları itibari ile de 70 bini aşkın ziyaretçiyi buldu.
Bu yeterli mi elbette değil.
Henüz okuma alışkanlığını tam kazanamamış bir toplum için bu da büyük başarı sayılır.
Facebook ve Twtter deki arkadaşların büyük desteğini gördük ve görmekteyiz.
Bazı kişiler “ayy valla hiç vakit bulamadım, henüz bakamadım, kusura bakmayın, ilk fırsatta yazılarınızı okuyacağım” dese de, kızmamak gerek.
Zira, ULUSAL HABER’e ulaşıp okuyanlar ise: 
“Bundan böyle sadece ULUSAL HABER okuyacağım. Çünkü çok zengin içeriği, ilkeli kapsamı ve entelektüel yayın politikası ile Ulusal Haber bana yeter” demekteler.   
Keza, Facebook ‘ta saatlerce vakit geçirmek varken, aynı fikir ve düşünceyi paylaşan Ulusal Haber yazarları ne yazıyor diye merak etmek zor olsa gerek.
Haber sitemiz 14 sayfadan ibarettir. Her sayfada bağlantılı linkler vardır.
Daha açık bir ifade ile “Ulusal Haber”den her yere ve her bilgiye ulaşmak, erişmek mümkün, üstelik de çok pratik ve kolaydır.
Her yazının altında paylaşım linkleri ve yorum yeri vardır. Paylaşımlarınızı ve yorumlarınızı bekleriz.
Tekrarlamakta yarar görüyorum. Bizin ulusal kanal dâhil hiçbir kurum ve kuruluşla hukuksal bir ilişkimiz veya bağlantımız yoktur.
ULUSAL HABER, tam bağımsız; Özgür bilim, Adalet, Hakkaniyet ve Hukuktan yana; Ayrıca, kesinlikle objektif ve tarafsızdır.
Bu hizmette gönüllülük esastır. Dolayısıyla Yazarlarımıza hiçbir ücret ödenmemektedir. Onlar kendi istek, irade, fikir, ilim ve arzularına göre ve münhasıran “sorumlulukları kendilerine ait ve raci olmak üzere” yazılarını yazmaktadırlar.
Hiçbir reklam gelirimiz veya sponsor desteğimiz yoktur. Finansımızı kendi güç şartlarımız altında temin ederek okuyucumuza ve Türk Toplumuna hizmet aşkıyla bir-kaç mutfakçı idealistin büyük gayret, fedakârlık ve katkıları ile “bu kutsal görevimizi” yerine getirmekteyiz.
Eski yıl bitmek üzere. Eskiyen eşyanın çöpe atılması gibi eski yılda atılıp gidilecek.
Yeni yıl da 2015 itibari ile ülkemize huzur, adalet’in gelmesi ve bölünmeden, parçalanmadan kardeşçe birlik ve beraberlik içerisinde yaşamak dileğiyle
Tüm okuyucularımız, Abone ve Ziyaretçilerimizin yeni yıllarını içtenlikle kutlar; Herkese sağlık, huzur, güvenlik, zenginlik ve mutluluklar dileriz.
***
1-Ana sayfanın link’i
zekeriya-tumer.blogspot.com/
2-Güncel Haber-Havadis sayfasının link’i
3-Tümer diyor ki sayfasının link’i
4- Hakkımızda sayfasının link’i
5-Gümrük haber sayfasının link’i
6-Mevzuat sayfasının link’i
7-Yorum-Analiz sayfasının link’i
8-Yaşam sayfasının link’i
9-Yazarlar sayfasının link’i
10-Tanıtım sayfasının link’i
11-Kültür-Sanat sayfasının link’i
12-Foto-Galeri sayfasının link’i
13-Video sayfasının link’i
14-Bir sağlık mucizesi sayfa link’i

6 yorum:

 1. film izle me imkanı sunan sitemizde sinema izleme fırsatının yanı sıra
  canlı tv izleme ve bunun dışında yerli dizi izleme ile birlikte erotik film izle ve video izle ile birlikte yabancı dizi leri bulabilirsiniz iyi seyirler dileriz.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba
  Bizimde bir haber sitemiz var bu sebeple gündemdeki haberleri spor haberleri ni ve magazin haberleri ni izlemek ve diğer haber sitelerinide gözlemlemek adına birçok blogu ziyaret ediyoruz. Açık konuşmak gerekirse blogunuzu çok başarılı buluyoruz, kolaylıklar dilerim.

  YanıtlaSil
 3. Sitenizdeki haberleri bir süredir takip ediyorum, son dakika haberler kategorili kapsamlı bir yayın dahada güzel olur görüşündeyim.

  YanıtlaSil
 4. Blogunuzu yeni keşfettim diyebilirim, haber seyret olarak yayıncılık ilkenizi takdir ettiğimi söylemek isterim başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil
 5. Fırsat buldukça blogunuzu ziyaret ediyorum haber ve bilgi paylaşımlarınız güzel, son dakika haberleri 'ni blogunuzdan okumak isteriz bu konuda bir çalışmanız varmı, kolaylıklar dilerim

  YanıtlaSil
 6. Teknoloji dünyasındaki yenilikler ve en son teknoloji haberleri hakkında yazılar ve yorumlar
  http://www.haberz.net

  YanıtlaSil